EVA здійснить вашу мрію за лічені хвилини!

EVA здійснить вашу мрію за лічені хвилини!

Коли Ви завітаєте до EVA, отримати масу задоволень, адже тут, до ваших послуг, 30 000 асортиментних позицій, якими Ви можете скористатися, проконсультувавшись з представником мережі в ТРЦ «Жираф» й відразу обрати собі необхідну косметику до душі, або ж її замовити У мережі EVA — лояльні й доступні ціни. Варто нагадати, що EVA — унікальна мережа на косметичному ринку України, що включає в себе роздрібну та онлайн-торгівлю. До Ваших послуг — декоративна косметика, засоби для догляду за обличчям і тілом, парфумерія, біжутерія, аксесуари. Можете не сумніватися — усі Адами будуть з Вами!

Також тут представлена побутова хімія, товари для дому, продукція для догляду за дітьми, товари для тварин. Мережа входить до трійки найбільших операторів на ринку в форматі drogerie (товари повсякденного попиту). Становлення формату дрогері сталося в 70-х роках XX століття. Сьогодні за даними дослідницької компанії Nielsen, в європейських країнах на формат дрогері припадає близько 20% роздрібного ринку. Кількість дрогері в європейських країнах можна порівняти з кількістю класичних продуктових “магазинів біля будинку”. У Німеччині ритейл формату дрогері налічується більше 9000 одиниць. У Великобританії компанії “Boots” належить понад 1400 магазинів дрогері.
Варто зауважити, що лінія магазинів EVA на своїх сторінках у спільнотах Facebook та «Інстаграм» пропонує цікаве життя: максимально повну інформацію щодо акційних пропозицій та новинок, розіграші, корисний та розважальний контент та багато інших цікавинок. Так, зокрема у FACEBOOK Програма лояльності EVA Мозаїка отримала своє логічне продовження: за допомогою спеціального додатку ви щодня можете отримувати додаткові бонуси на вашу картку. Також для фанів нашої спільноти у FACEBOOK розроблено ігрові додатки «Бандломатор» та «Що в сумочці?», де ми регулярно розігрується багато корисних призів: набори декоративної косметики, набори для догляду за шкірою та волоссям тощо.
Лінія магазинів EVA — це понад 600 магазинів, 30 000 асортиментних позицій, 33 власні торгові марки. Магазини мережі представлені в усіх областях України. Загальна торговельна площа мережі понад 70 000 м². Кількість працівників — понад 7600 осіб.
Перший магазин відкритий у 2002 році. В 2010 році запущений ребрендинг мережі. Зокрема, 28 серпня 2010 розпочав роботу перший ребрендований магазин мережі в Дніпрі.