Світ порятує краса!

Home / Новости / Світ порятує краса!
Світ порятує краса!

Світ косметики

Це аксіома, але, щоб бути красивим чи красивою, без косметики не обійтися. У ТРЦ «Жираф» магічна сфера косметики представлена цілим відділом, котрий так і називається «Світ косметики». Тут ви можете знайти відомі світові бренди за доглядом своєї зовнішності, так би мовити, від кінчиків нігтів до волосся. Такого розмаїття чарівних засобів, щоб бути красивим не знайти в магазинах Приірпіння, та в Києві ще треба довго пошукати, але чого на це гаяти час, коли вишуканий аромат, щоб звабити коханого, на передодні чоловічого дня (23 лютого) можна придбати в Ірпені.
Тут відкрита спеціальна лінія косметики для дітей – юних леді і джентльменів.
Арсенал косметичних засобів – величезний. Це скраби, пілінги, зволоження та живлення шкіри за відновлюючим та антивіковим доглядом.
Неабияк здивує великий вибір декоративної косметики(туш для вій, тональна основа та крем, губні помади, блиски, олівці, рум’яна пудра, демакіяж.
У «Світі косметики» ви знайдете все за доглядом рук, креми, декор для нігтів, стемпинг, бази, топи, засоби для сушіння, великий асортимент гелів, лаків. Тут багато товарів для вашого волосся: шампуні, кондиціонери, маски та сироватки, засоби для укладання зачіски, гребінці.
Всього не перелічити, краще прийти самому, щоб все побачити і здивувати світ, який рятуватиме і Ваша краса!