ТРЦ «ЖИРАФ» – ваша мрія про шопінг і дозвілля в Ірпені.

ТРЦ «ЖИРАФ» – ваша мрія про шопінг і дозвілля в Ірпені.

Все в одному ТРЦ, й не потрібно їхати в Київ, щоб розважитися чи здійснити шопінг — «Жираф» став втіленням новаторських ідей сучасності, коли супермаркети стають центрами торговельно-розважального життя.

Найбільший ТРЦ Приірпіння, незважаючи, що заснований недавно, став своєрідним центром дозвілля різних поколінь. Сучасний футуристичний дизайн, великі простори, унікальні формати магазинів, новітні кінозали, незвичайні дитячі атракціони, ігрова зона для дорослих (більярд і боулінг), доповненням до яких є клуб віртуальної реальності Cube, десятки бутіків, супермаркет «Фора». Інтер’єри магазинів мають особливий дизайн-концепт, визначальними рисами яких є увага до найменших деталей декору та сучасні формати представлення продукції та якості світових брендів одягу. А у відділі взуття ви неодмінно знайдете свою пару))). В ТРЦ функціонує магазин косметики EVA. Тут можна відзначити День народження чи іншу подію, поєднуючи з ігровими зонами, або ж запросити дитячих аніматорів. Функціонує літній майданчик, де на живому вогні вам приготують шашлик та інші страви, а також подадуть напої до смаку. Діє заправка для електромобілів.
Фудкорт на будь-який смак і постійна атмосфера свята завдяки тематичним подіям в кафе, концертам та спеціальним пропозиціям створять незабутні події в вашому дозвіллі. ТРЦ «Жираф» – це новий формат шоппінгу та розваг, який вам варто спробувати!