Вас чекає EVA, щоб зробити чарівними

Вас чекає EVA, щоб зробити чарівними

Цій потужній мережі магазинів доступно все, щоб втілити ваші мрії в реальність. Віднині в ТРЦ «Жираф» запрацювала її торговельна резиденція.

EVA — українська унікальна мережа (роздрібна та онлайн-торгівля. В магазинах представлена декоративна косметика, засоби для догляду за обличчям і тілом, парфумерія, біжутерія, аксесуари, побутова хімія та товари для дому, продукція для догляду за дітьми, товари для тварин. Мережа входить до трійки найбільших гравців на ринку формату drogerie (товари повсякденного попиту).

Лінія магазинів EVA — це понад 600 магазинів, 30 000 асортиментних позицій, 33 власні торгові марки. Магазини мережі представлені в усіх областях України. Загальна торговельна площа мережі понад 70 000 м². Кількість працівників — понад 7600 осіб.

Перший магазин відкритий у 2002 році. В 2010 році запущений ребрендинг мережі. Зокрема, 28 серпня 2010 розпочав роботу перший ребрендований магазин мережі в Дніпрі. Відділ EVA в ТРЦ «Жираф» поєднав у собі найкращі напрацювання цієї торгівельної мережі.

Приходьте — EVA завжди вас подивує. Усі Адами будуть з вами!