Завантажуй додаток YoCard та отримуй переваги

Завантажуй додаток YoCard та отримуй переваги

«Фора» цінує кожного Гостя і радо запрошує скористатися всіма перевагами програми лояльності! Приєднавшись до Фора club, кожен може розраховувати на свою порцію бонусів, персональних знижок й акційних переваг.

Стати учасником Фора club дуже просто, достатньо пройти три прості кроки. Зробити покупку на 40 гривень або більше. При оплаті касир запропонує Вам взяти тимчасову карту та зареєструватися у Фора club. Зареєструватися на сайті fora.ua або заповнити паперову анкету і залишити її у скриньці Фора club. Обміняти тимчасову картку на постійну на касі магазину «Фора» під час наступної покупки (після онлайн реєстрації) або через 10 днів (після подачі анкети). З більш детальними правилами участі в програмі лояльності Фора club можна ознайомитися тут.

Купувати та накопичувати бали тепер стало ще зручніше з віртуальною картою Fora club. Це просто, як раз-два-три:

1. Завантажте на ваш смартфон додаток yoCard:
для Android — http://bit.ly/2JCzKIt
для iOS — https://apple.co/2Pai2C1

2. Зареєструйте та додайте свою картку або отримайте нову.

3. Підключіть захисний код для ваших бонусів.
Встановивши код захисту на використання бонусів, Ви вбережете себе від шахрайський дій третіх осіб. Ніхто крім Вас не зможе скористатися Вашими бонусами. Ви отримаєте захисний код в повідомленні на номер телефону, вказаний у Вашій анкеті учасника Фора club. Для зручності Вам надано можливість або згенерувати захисний код автоматично, або ввести самостійно. Керувати захисним кодом Ви можете як у Особистому кабінеті на сайті, так і в особистому кабінеті у додатку yoCard.

— ЦЕ ЛЕГКО — картка завжди з вами.
— ЦЕ ЗРУЧНО — працюють обидві картки (пластикова і віртуальна).
— ЦЕ ДОПОМАГАЄ — ви одразу бачите всі купони (електронні та паперові).
— ЦЕ НАДІЙНО — ваші бонуси захищені.